Společnost NOACK ČR spol. s r. o. disponuje komplexní nabídkou kvalitních produktů pro zajištění bezpečnosti a kvality potravin a diagnostiku veterinárních nákaz. Všichni naši dodavatelé patří mezi špičku ve svém oboru.

Vždy se snažíme nalézt pro naše zákazníky nejvhodnější řešení – naše moto zní:

„Neprodáváme výrobky, prodáváme kompletní řešení.“

Potravinářská diagnostika

Zabýváme se zejména hygienou potravinářské výroby, potravinářskou mikrobiologií, systémy na bázi PCR, mykotoxiny, alergeny v potravinách, enzymatickou analýzou a stanovením RIL v mléce a mléčných výrobcích.

Veterinární diagnostika

Oddělení veterinární diagnostiky disponuje širokým portfoliem elisa souprav, PCR souprav a real – time PCR souprav pro diagnostiku původců veterinárních nákaz. V naší nabídce naleznete jak soupravy určené pro specializované laboratoře, tak rychlé testy určené pro veterinární ambulance nebo terénní pracovníky.

Analytické přístroje

Zastupujeme přední světové výrobce v následujících oblastech: analýza složek mléka (IR, FTIR), stanovení alkalické fosfatázy, kryoskopie, NIR analyzátory pro nejrůznější aplikace v potravinářském a krmivářském průmyslu a v neposlední řadě on-line řešením na bázi NIR.

Antigenní testy

Společnost NOACK nabízí jednoduché antigenní testy pro stanovení COVID-19.