Výkon bioplynové stanice závisí do značné míry na správném řízení biologických procesů v jejích fermentorech. Pomocí optimalizace těchto procesů je možné dosáhnout maximálních výnosů.

NOACK biogas fa

First Aid - První pomoc Standardní produkt pro jednorázovou aplikaci ve Vaší bioplynové stanici Jako primární zdroj důležitých živin podporuje rychlou obnovu procesu produkce bioplynu při těžkých poruchách nebo pádu fermentačního procesu.

NOACK Biogas E

Obsahuje vybranou kombinaci enzymů štěpících frakce vlákniny - pentozany a betaglukany. Aplikace tohoto přípravku významně snižuje viskozitu ve fermentorech.

NOACK Biogas A

Standardní produkt pro počáteční fázi aplikace ve Vaší bioplynové stanici. Jako primární zdroj důležitých živin podporuje proces produkce bioplynu v přechodném období při častých menších poruchách fermentačního procesu.

NOACK Biogas A + E

Zdroj důležitých živin potřebných pro podporu procesu produkce bioplynu. Obsahuje kobalt, selen, molybden a další mikroprvky v kombinaci s enzymy pro štěpení některých frakcí vlákniny - pentozany a betaglukany.

NOACK Biogas MN

Produkt určený pro dlouhodobou aplikaci ve Vaší bioplynové stanici. Jako flexibilní zdroj důležitých živin podporuje proces produkce bioplynu. NOACK Biogas MN je připravován na míru Vaší bioplynové stanici na základě rozboru obsahu mikroprvků ve všech fermentorech.

NOACK Biogas MN + E

Produkt určený pro dlouhodobou aplikaci ve Vaší bioplynové stanici. Jako flexibilní zdroj důležitých živin podporuje proces produkce bioplynu. NOACK Biogas MN + E je připravován na míru Vaší bioplynové stanici na základě rozboru obsahu mikroprvků ve všech fermentorech. Navíc zabraňuje zahušťování obsahu fermentorů a zvyšuje efektivitu fermentace a usnadňuje promíchávání. Obsahuje kobalt, selen, molybden a další mikroprvky v kombinaci s enzymy pro štěpení některých frakcí vlákniny - pentozany a betaglukany.

NOACK Biogas 40 +

hydroxid železitý Speciální přípravek pro snižování obsahu síry v bioplynových stanicích. Nezpůsobuje korozi.