Odborný prodejce krmiv

Pro posílení svých obchodních aktivit hledáme zemědělského inženýra nebo veterináře se znalostmi z oblasti výživy a chovu hospodářských zvířat. Zájemce o tuto pozici musí mít mimo odborné znalosti i předpoklady pro úspěšný prodej.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B a dobrou znalost anglického jazyka v psané i mluvené formě. Přijímací pohovor bude veden v anglickém jazyce. Vysoké pracovní nasazení je podmínkou, zájemce musí být připraven intenzivně cestovat.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, profesní růst a možnost služebního postupu. Dále služební automobil, moderní prostředky podpory prodeje a propracovaný systém firemních benefitů. Pracovní pozice vyžaduje flexibilitu a umožňuje vysokou úroveň organizace vlastního pracovního času. Pracovní ohodnocení bude kombinací fixní složky platu s odměnou odvozenou z prodejů produktů firmy. Toto nastavení nabízí v případě komerční úspěšnosti zájemce dosažení velmi zajímavého ohodnocení.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím váš životopis v ČJ a AJ. Každý životopis pečlivě čteme a všem odpovídáme.