Firma NOACK ČR dnes patří k významným dodavatelům silážních přípravků a dalších potřeb pro výrobu siláží té nejvyšší kvality.

Naše činnost na tomto poli započala v roce 2009 navázáním spolupráce s firmou Dr. Pieper TuP z Braniborska. Získali jsme tak nejen dodavatele inokulantů, ale především vynikající servis v osobě samotného zakladatele firmy Dr. Bernda Piepera, jenž na své vlastní ekologické mléčné farmě v Dabergotzu ukazuje, že skutečně kvalitní siláže mohou být realitou a ne pouze jen nedostižnými výsledky z laboratorních pokusných sil o objemu 1,5 litru. Zpočátku jsme se podíleli na výrobě cca 40 000 až 90 000 tun ročně, dnes se jedná již o více než 200 000 tun siláží všeho druhu, přičemž stále klademe důraz především na kvalitu a živinovou hodnotu siláží.

Naším krédem je vyrábět siláže na míru, tak jak si je zákazník představuje. Proto je důležitá intenzivní spolupráce s klientem, který sám musí stanovit kritéria, která by měla budoucí siláž splňovat. Proto jsou našimi klienty především mléčné farmy s tou nejvyšší užitkovostí (10 000 l+ na kus a rok) a také bioplynové stanice s efektivitou výroby el. energie vyšší než 1 800 kWh/ tunu sušiny substrátu.

Pro dosažení těch nejlepších výsledků našich klientů využíváme jako podpory unikátních metod, jako např. měření sušiny přímo na poli nebo laboratorní predikce silážovatelnosti metodou Fermtest.

Naši nabídku přípravků pro siláže doplňujeme již tradičně o produkty renomované německé společnosti joachim behrens scheessel gmbh.

Průvodce silážováním

Silážní přípravky

Biologické i chemické přípravky k výrobě
kvalitních siláží

Aplikátory

Součástí programu silážování je také nabídka aplikační techniky pro biologická i chemická aditiva, a také zařízení pro aplikaci melasy. Aplikátory jsou standardně k dostání s nádržemi ve velikostech od 50 do 400 litrů, přívěsný aplikátor na melasu s objemem 2 800 litrů. Aplikátory lze vybavit digitálním průtokoměrem nebo automatickou regulací s ultrazvukovým senzorem pro sklízecí řezačky.

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte na e-mail krmiva@noack.cz nebo na dalších kontaktech - zde.

Silážní plachty a doplňky

Silážní plachty balíkové folie, sítě, zátěžové pytle a další doplňky

Servis

Poradenství a servisní služby pro nejlepší výsledky při výrobě siláží.