Naši nabídku přípravků pro siláže doplňujeme již tradičně o produkty renomované německé společnosti joachim behrens scheessel gmbh. Tato firma je dodavatelem kompletního programu pro kvalitní zakrývání siláží. Prostřednictvím nejpoužívanějších premiových silážních plachet harvest INTERNATIONAL® silotwin a harvest INTERNATIONAL® trifolen Vám ve srovnání s běžně dostupnými standardními plachtami nabízíme výrazně vyšší kvalitu a menší spotřebu materiálu při velmi atraktivní ceně. Ještě dále jde v tomto ohledu silážní fólie SUPASTOP®. Úspora materiálu u této prémiové fólie šetří cenné nerostné suroviny a projeví se pozitivně jak při zakrývání, tak později ve formě nižších nákladů na likvidaci. V nabídce máme též samostatné podkladové plachty, fólie na stěny silážních žlabů, ochranné sítě, zátěžové pytle. Nabídku doplňuje sortiment strečových folií. Pro manipulaci s foliemi na vyžádání zapůjčujeme také odvíječku.

Supastop®

Jedinečná kyslíková bariéra Supastop® je tenká, přilnavá hlavní plachta k zakrývání všech typů siláže. Jedná se o extrémně neprodyšnou bariérovou fólii, která propouští 10 - 50krát méně kyslíku, než tradiční zakrývací plachty vyrobené z polyetylenu. Výhody bariérové folie Supastop®: - podporuje bakterie mléčného kvašení, a tím rychlé snížení hodnoty PH. - snižuje rozvoj kvasinek a plísní na povrchu siláže. - chrání objemné krmivo před zahříváním a ztrátou živin. - chrání objemné krmivo před kažením s tvorbou mykotoxinů. - chrání před ztrátami krmiva a zbytečně vynaloženým pracovním úsilím. Další informace najdete - zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

JBS barierrefilm

Podkladová fólie Bariérová podkladová fólie je použitelná v kombinaci s jakoukoli hlavní plachtou. Téměř neprodyšná - propouští minimum kyslíku. Pomáhá chránit povrch a okraje siláže. Výhody folie jbs barrierefilm: - podporuje bakterie mléčného kvašení, a tím rychlé snížení hodnoty PH. - snižuje rozvoj kvasinek a plísní na povrchu siláže. - chrání objemné krmivo před zahříváním a ztrátou živin. - chrání objemné krmivo před kažením s tvorbou mykotoxinů. - chrání před ztrátami krmiva a zbytečně vynaloženým pracovním úsilím. Další informace najdete - zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

Harvest Int. Silotwin

Hlavní plachta Jedná se o třívrstvou prémiovou extrémně elastickou silážní plachtu. V průběhu speciálního výrobního procesu je používán pouze primární, nerecyklovaný granulát, díky kterému jsou s menším množstvím materiálu splněny naše vysoké požadavky na kvalitu. Hlavní plachta harvest INTERNATIONAL® silotwin má díky speciálnímu výrobnímu procesu větší pevnost v tahu a tažnost nežli vyžaduje norma DLG a zůstává flexibilní i v zimě. Doporučujeme používat společně s podkladovou fólií harvest INTERNATIONAL® unterzugfolie. Tato podkladová folie dokonale přilne k povrchu silážovaného materiálu a minimalizuje tak pronikání vzduchu do siláží. Snižuje se tak riziko zahřívání siláží. Další informace najdete - zde Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

Harvest International Trifolen

Hlavní plachta Je prvotřídní plachta pro siláž nejvyšší kvality! Tři vrstvy vysoce kvalitního polyetylenu zajišťují nejvyšší možnou neprodyšnost a delší životnost za současné úspory použitého materiálu. Tato plachta má díky speciální výrobní metodě a použitým materiálům větší pevnost v tahu a tažnost nežli vyžaduje norma DLG a zůstává flexibilní i v zimě. Kombinací hlavní plachty harvest INTERNATIONAL® trifolen s podkladovou fólií harvest INTERNATIONAL® unterzugfolie dosáhnete velice kvalitního zabezpečení Vaší siláže. Další informace najdete - zde Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

Harvest International Unterzugfolie

Podkladová fólie Extrémně tenká podkladová folie se díky své poddajnosti snadno přizpůsobí povrchu siláže. Při zakrytí povrchu (např. přes noc) klesá vytvářený CO2 ke dnu žlabu, a při správném použití této podkladové folie se tak vytvoří minivakuum, které zajistí přisátí folie k povrchu silážovaného materiálu. Tak se účinně zamezí přístupu O2 do siláže. Další informace získáte - zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

JBS seitenwandfolie

boční folie Brání pronikání vzduchu mezi stěnou a povrchem siláže. Přehnutím horního límce boční folie mezi pokladovou a svrchní silážní plachtu docílíme úplného uzavření prostoru siláže. Další informace najdete - zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

JBS barriereschutz

ochranná tkanina Neprůhledná ochranná tkanina s uzavřeným okrajem min. UV stabilita po dobu 5 let. K dispozici pruhy o šířce sila a délce 5 m. Doporučujeme používat společně se zátěžovými vaky jbs barriereschlauch a zátěžovými pytli jbs protect silosack. Další informace najdete zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané na e-mail krmiva@noack.cz.

JBS barriereschlauch

tkaný vak k fixaci zátěžových pytlů 50m role, v nichž jsou každé 2 m otvory pro zasouvání všech běžných zátěžových pytlů. Ke každé 50m roli jsou zdarma dodány 3 ks jbs barriereventil. Další informace najdete zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané na e-mail krmiva@noack.cz.

Zátěžový pytel JBS Protec Silosack

Vysoce kvalitní, pevný a nenasákavý zátěžový pytel zajišťuje optimální zatížení Vašich siláží. Výborně manipulovatelný pytel, který dobře přiléhá k nerovnostem sila. Další informace najdete - zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

Ochranná síť JBS Protec

Je završením Vaší starosti o ochranu sila. Chrání před vránami a jiným ptactvem, zvěří a dobytkem i bouřkou a krupobitím. Zabraňuje vlání a „nadouvání“ plachty. Bližší informace o produktu naleznete zde. Dodávku produktů pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané na e-mail krmiva@noack.cz.

Strečová folie Duo 7 Plus

Tato strečová folie zastupuje nejnovější generaci ovíjecích folií pro výrobu balíků. Použitá 7vrstvá technologie i materiály zabezpečují vysokou odolnost této folie proti protržení, a to i při balení vysoce nepoddajného materiálu obsahující tvrdá stébla. Vyznačuje se extrémní neprodyšností i při vysokém předepnutí. Další informace najdete - zde. Dodávku produktu pro Vás naceníme na základě Vaší poptávky zaslané zde nebo na e-mail krmiva@noack.cz.

Strečová folie Duo 3 Plus

Je ekonomickou alternativou předchozí strečové folie. 3vrstvá folie zaručuje dosažení kvalitního balíkování objemných krmiv. Aktuální nabídku dalších strečových folií naleznete zde.

Typography is the art and technique

Typography is the art and technique of arranging type to make written language legible, readable and appealing when displayed. The arrangement of type involves selecting typefaces, point size, line length, line-spacing (leading), letter-spacing (tracking), and adjusting the space within letters pairs (kerning).