Společnost NOACK zastupuje na českém trhu holandskou firmu FF CHEMICALS, zaměřenou na výrobu inovativních a vysoce efektivních přípravků na bázi organických kyselin a jejich solí.

V sypkých acidifikátorech se zaměřujeme na využití tzv. citrátové technologie. Okyselovače vyrobené tímto procesem jsou schopny nabídnout kombinaci účinných organických kyselin s vysoce stravitelným vápníkem v kyselé formě. Zákazníkům se tak nabízí v jednom produktu řešení zdravotního stavu (bakteriocidní a bakteriostatický efekt kyselin) spolu se snížením pufrační kapacity krmiva (náhrada krmného vápence resp. Ca-formiátu ) a saturací vysoce stravitelného, ale kyselého zdroje vápníku.

K dispozici jsou také sypké produkty na bázi kyseliny benzoové a kyseliny máselné a jejích solí.

Tekuté acidifikátory obsahují především kyselinu mléčnou pro podporu zdraví a proliferace resorpčního epitelu tenkého střeva.

Společnost FF CHEMICALS se vyznačuje vysokou pružností při vývoji a výrobě nových produktů. Pro větší zákazníky tak nabízí výrobu produktů „na míru“ dle konkrétního zadání a individuálních a specifických požadavků.

NOACK AC PD1

Sypký acidifikátor na citrátové bázi. Obsahuje kombinaci kyseliny mravenčí a citronové a jejich vápenatých solí. Žádný nosič, pouze kyselina mravenčí, kyselina citronová a vápenaté soli těchto kyselin. Obsah Ca minimálně 28%!

NOACK AC PD2

Acidifikátor v práškové formě obsahující kyselinu mravenčí, octovou, mléčnou a citronovou a jejich vápenatých solích.  Doplněno silnými organickými kyselinami pro snížení pufrační kapacity krmiva. Žádný nosič, obsah stravitelného Ca minimálně 20%.

NOACK AC AL2

Tekutý acidifikátor na bázi kyseliny mléčné a mravenčí. Efekt kyseliny mléčné pro rozvoj střevního epitelu, vytvoření příznivého prostředí pro proliferaci pozitivních střevní mikroflory, eliminace patogenů a udržení střevní integrity. Podíl kyseliny mravenčí pro posílení baktericidního efektu a efektivní snížení pufrační kapacity krmiva. Velmi příznivé technologické vlastnosti, nízká viskozita a dobrá čerpatelnost předurčují tento produkt k bezpečné náhradě čisté kyseliny mléčné.

KYSELINA BENZOOVÁ JEMOVITAAL

99,9% kyselina benzoová pro použití do všech typů krmných směsí. Pro svůj silný antimikrobiální efekt zvláště vhodná pro použití u mláďat (selata) a všude tam, kde je zapotřebí efektivně stabilizovat trávicí trakt. Silný efekt redukce čpavku. Při použití u prasnic se využívá pozitivního efektu na zlepšení parametrů reprodukce (využití mechanismu poklesu pH moči).


Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.